Close sidebar

बैजनाथ सरकारले अनाथ बालबालिकाको जिम्मेवारी लिन्छ:अध्यक्ष शाही

बाँके:बैजनाथ गाउँपालिका ३ स्थित रहेको संबिधान सभा प्राथमिक विद्यालयमा आवासीय रूपमा संचालन रहेको सभ्यताको घर बालश्रमका संचालक गणेश बिष्टलाई बैजनाथ गाउँपालिकाले खाद्यान्न हस्तान्तरण गरिएको छ।

उक्त कार्यक्रममा बैजनाथ गाउँपालिका अध्यक्ष प्रकाश बहादुर शाही वडा नम्बर अध्यक्ष निखिल बैगार सामाजिक बिकास समिति संयोजक भुमिसरा राना महिला बालबालिका शाखा प्रमुख लक्ष्मी ज्ञवाली लगाएतको उपस्थितिमा खाद्यान्न हस्तान्तरण गरिएको हो।

बैजनाथ गाउँपालिका अध्यक्ष प्रकाश बहादुर शाहीले स्थानीय सरकारले गर्ने काम सभ्यताको घर बालआश्रमले गरेकोले यसका संचालकलाई धन्यवाद ब्यक्त गर्दै स्थानीय सरकारले आगामी दिनहरुमा आश्रममा बस्दै आएका बालबालिकाहरुको बाच्न पाउने अधिकार पढ्न लेख्न पाउँने अधिकार सुनिश्चितता गर्न नागरिकले पाउने अधिकार प्राप्तीको लागि स्थानीय सरकारले जिम्मेवारी लिने अध्यक्ष शाहीले प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नुभयो । तत्काल आवश्यक पर्ने बेड झुल पङ्खा आदिको समस्या तत्काल समाधान गरिने अध्यक्ष शाहीले बताउनुभयो ।

वडा अध्यक्ष बैगारले स्थानीय वडाले गर्ने सहयोग निरन्तर रहने र आवश्यकता अनुसार समय समयमा बालआश्रमलाई सहयोग गर्दै आएको र आगामी दिनहरुमा अनुगमन नियमन गरेर सरकारले सम्पुर्ण जिम्मेवारी लिने वडा अध्यक्षले प्रतिबद्धता जाहेर गर्नुभयो ।

अन्तमा खाद्यान्न सहयोग गरेकोमा स्थानीय बैजनाथ सरकारलाई धन्यवाद ब्यक्त गर्दै आगामी दिनहरुमा समेत निरन्तर सहयोग गर्न अनुरोध गर्दै बालआश्रमको दीर्घकालीन समस्या समाधान स्थानीय सरकारलाई अनुरोध गर्दै खाद्यान्न हस्तान्तरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।बैजनाथ गाउँपालिका सामाजिक बिकास समिति अन्तर्गत महिला तथा बालबालिका शाखाले ४९ हजार बराबरको खाद्यान्न हस्तान्तरण गरेको महिला बालबालिका शाखा प्रमुख लक्ष्मी ज्ञवालीले जानकारी दिनुभयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

विविध!